Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
UMK Toruń Koło Naukowe Rachunkowości Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje XVIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych. Uwaga: Przedłużony termin zgłoszeń.


Konkurs odbędzie się 26 marca 2019 roku o godz. 12.00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu.
Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 24 marca 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zagadnienia: Zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej. Pytania zostaną przygotowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Toruniu.

Przebieg Konkursu: Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to test jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych maksymalnie dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania.

Więcej >>>

Jak do nas trafić


mapa wneiz