Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Metro Services Myślisz, że kwestie księgowe masz w małym palcu? Sprawdź swoją wiedzę i wygraj iPhone X! 16 maja wystartował pierwszy szczeciński Accounting Challenge – konkurs, którego uczestnicy mogą zmierzyć się z internetowym testem sprawdzającym ich wiedzę z obszaru księgowości.


Patronem Konkursu jest Instytut Rachunkowości.

Szczecin to miasto pełne atrakcji, idealne nie tylko do mieszkania, ale również do pracy. Przynajmniej tego zdania są organizatorzy konkursu, którzy przy okazji zachęcenia księgowych do sprawdzenia swojej wiedzy, chcą również promować pracę w Szczecinie.

- Zależało nam, żeby połączyć zamiłowanie do księgowości z pokazaniem Szczecina jako miejsca, w którym łatwo znaleźć atrakcyjną pracę, a dzięki licznym atrakcjom, po godzinach można ciekawie spędzić czas – mówi Aneta Oreńczak, HR Team Leader z firmy METRO Services, która jest organizatorem konkursu.

Konkurs składa się z 20 pytań jednokrotnego wyboru oraz jednego pytania otwartego. Całość ma na celu zbadanie wiedzy księgowej z różnych jej obszarów. W teście znajdujemy liczne nawiązania do Szczecina, zarówno wizualne, jak i w treści zadań.

- Dodatkowo chcieliśmy nieco zaktywizować środowisko księgowych, które w naszym mieście jest duże. Szczecin może być dumny z takiej ilości ekspertów księgowości, którzy w nim pracują– dodaje Aneta Oreńczak.

Chcesz wziąć udział w konkursie i sprawdzić swoją wiedzę? Wejdź na www.accountingchallenge.pl i daj sobie szansę na jednego z 3 iPhone X!

Konkurs trwa do 18 czerwca 2019 roku. Zwycięzców poznamy w poniedziałek 24 czerwca. 

konkurs acc chalenge

Jak do nas trafić


mapa wneiz