Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
InfinIt Codelab Instytut Informatyki w Zarządzaniu zaprasza na wykład otwarty na temat programowania zwinnego, który odbędzie się dnia 17.01.2019 (czwartek) w godz. 10.15-11.45 w sali 203.


Wykład poprowadzą:
  • Krzysiek Musiał — specjalista ds. Jakości, konsultant Agile i Lean, trener i mentor w firmie infinIT Codelab. Wcześniej – wykładowca kilku szczecińskich uczelni wyższych, w tym US WNEiZ. W branży IT od 15 lat, z czego od ponad 8 lat certyfikowany Scrum Master. Doświadczony w projektach realizowanych w duchu Agile i wykorzystujących podejścia Scrum, Large Scale Scrum, XP, Kanban. Specjalizujący się także w transformacji i uzwinnianiu organizacji jako całego złożonego organizmu. Fan Agile’a wykorzystujący go na każdym możliwym kroku (nawet w relacjach prywatnych :) ). oraz

  • Sebastian Dawid — specjalista ds. Jakości, Scrum Master i koordynator projektów w firmie infinIT Codelab. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Po skończeniu studiów w 2005 r. rozpoczął pracę w branży IT jako programista. Od tego czasu przebył długą drogę, podczas której uzyskał kompetencje certyfikowanego testera ISTQB, audytora ISO, asesora Automotive SPICE i Scrum Mastera. Zwolennik zwinnej i lekkiej organizacji pracy, która sprawia, że chce się rano wstawać i podejmować kolejne ambitne wyzwania.
z firmy infinIT Codelab (wcześniej brightONE), specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych szeroko pojętej branży motoryzacyjnej, IoT i aplikacji mobilnych. Z rozwiązań tej firmy, korzystają kierowcy najpopularniejszych marek samochodowych na świecie, piloci śmigłowców ratunkowych czy piłkarze i trenerzy najlepszych klubów z Ligii Mistrzów.

Blisko 8 mln samochodów na całym świecie porusza się, korzystając z oprogramowania stworzonego przez inżynierów infinIT Codelab.
Zespół liczący dziś 250 osób pracuje w dwóch centrach kompetencji ulokowanych we Wrocławiu i Szczecinie (siedziba spółki).

workshop infinit 17012019

Jak do nas trafić


mapa wneiz