Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Zapisy na zajęcia fakultatywne (nieobowiązkowe) z wychowania. fizycznego na semestr II 2017/2018 dla studentów  I r. II stopnia studia stacjonarne do dnia 03 marca 2018 r. drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź tel. 91 444 16 28.

Zajęcia będą prowadzone przez specjalistów z naszej uczelni w dyscyplinach:
- Tenis stołowy, prowadzący mgr Paweł Stężała, wtorki w godz. 16.15 -17.oo, sala gimnastyczna ul. Mickiewicza 64 (WNEiZ). Cotygodniowe zajęcia fakultatywne z tenisa stołowego oprócz aspektu społecznego, integracyjnego, spotkania na hali, będą ukierunkowane na poprawę kondycji, koordynacji ruchowej oraz ogólnej sprawności fizycznej. Każdorazowo prowadzący będzie organizował uczestników, dzieląc ich na grupy w zależności od stopnia zaawansowania (lub zapotrzebowania ogółu), proponując naprzemiennie treningi oraz rywalizację: indywidualną, deblową czy drużynową.

- Aerobik, prowadząca mgr Agnieszka Woźniak, środy w godz. 17.15 -18.oo sala gimnastyczna ul. Mickiewicza 64 (WNEiZ) Środa po południu to dobry moment, by zatrzymać się na chwilkę i zrobić coś dla siebie: zadbać o własną kondycję, spalić zbędne kalorie oraz dostarczyć endorfin - a wszystko dzięki gimnastyce, która wzmocni to co trzeba, wysmukli tu i ówdzie oraz zapewni relaks w samym środku tygodnia Zapraszamy na aerobik środa 17.15-18.00

-Joga/callanetics, prowadzące: mgr Janina Humiczewska, mgr Elżbieta Baniak, poniedziałki w godz. 17.15 -18.00, sala gimnastyczna ul. Mickiewicza 16 (WNoZ). Ćwiczenia jogi mają za zadanie w skuteczny sposób wzmocnić zdrowie i sprawność fizyczną. Zajęcia łączą w sobie wiele elementów sprawnościowych, które w doskonały sposób wpłyną na skorygowanie problemów wad postawy, wzmocnienie ciała, poprawę jego elastyczność i siły. Proponowane przez nas zajęcia będą znakomitym uzupełnieniem treningu fitness.

Uwaga: Przedmiot będzie wykazany w suplemencie do dyplomu a zaliczenie z przedmiotu będzie wpisywane do indeksu i karty okresowych osiągnięć studenta.

Jak do nas trafić


mapa wneiz