Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
ABK US Monitorowanie karier zawodowych absolwentów…o co chodzi? Skończyłeś studia? Teraz Ty wystaw ocenę Uniwersytetowi. Co Ci się nie podobało, co należy zmienić? Podziel się swoją opinią na temat jakości nauczania na US! Masz wpływ na zmianę programów kształcenia.

Szanowni Studenci/Absolwenci,
w związku z dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy oraz koniecznością dostosowywania programów kształcenia do oczekiwań i wymagań pracodawców oraz studentów, Uniwersytet Szczeciński monitoruje kariery zawodowe absolwentów Uczelni (na podstawie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym).

I etap monitorowania to zebranie oświadczeń, w których Państwo wyrażacie lub nie wyrażacie zgody na udział w badaniu ankietowym absolwentów. Formularz oświadczenia >>>, należy wydrukować poprzez swoje konto w systemie E-dziekanat lub pobrać ze strony internetowej swojego Wydziału lub Akademickiego Biura Karier US. Własnoręcznie podpisane oświadczenie należy przekazać pracownikowi dziekanatu, który dokona wpisu do karty obiegowej.

Badanie prowadzi Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, które będzie przesyłać, na podany przez Państwa adres mailowy, elektroniczną wersję ankiety. Ankietowanie prowadzone będzie cyklicznie – po 6 miesiącach oraz 3 i 5 latach od ukończenia studiów. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu nie więcej niż 10 min. W każdym momencie możecie Państwo cofnąć zgodę na udział w badaniu.

Zachęcamy Państwa do wyrażenia zgody na udziału w badaniu i udzielaniu szczerych odpowiedzi w ankietach, dzięki czemu będziecie Państwo mieli wpływ na kształtowanie programów kształcenia przez US.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji,

Zespół Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego

Jak do nas trafić


mapa wneiz