Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Chór Uniwersytetu Szczecińskiego Na naszym Uniwersytecie od 2006 r. funkcjonuje zespół chóralny, w którym śpiewają studenci, absolwenci, nauczyciele akademiccy oraz sympatycy Uniwersytetu Szczecińskiego.


Śpiewanie w Chórze US to wspaniała przygoda. Daliśmy niezliczoną ilość koncertów, a także odbyliśmy podróże artystyczne po Polsce oraz do Bułgarii, Belgii, Francji, Szwajcarii oraz wielokrotnie do Niemiec. Mieliśmy przyjemność zaprezentować się w siedzibach Parlamentu Europejskiego w Brukseli i Strasburgu, a także wystąpiliśmy w Filharmonii Berlińskiej z Chórem i Orkiestrą Radia Berlińskiego. Wydaliśmy kilkanaście profesjonalnych nagrań studyjnych typu CD oraz Live DVD z naszych koncertów z profesjonalnymi orkiestrami i solistami, pod kierownictwem światowej sławy dyrygentów.

Uczestnictwo w chórze, to także okazja poznania wielu wspaniałych osób, zawarliśmy prze ten czas liczne przyjaźnie, wielu z nas odnalazło tutaj swojej miłości, a nawet 4 chóralne pary wzięły już ze sobą ślub ☺

Dodatkowo członkowie chóru mają 50% zniżki na akademik!
Zapraszamy właśnie Ciebie – przyłącz się do nas!


pdf Więcej nt. Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego 

chor 2018

Jak do nas trafić


mapa wneiz