Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Kalendarz wydarzeń

Spotkanie z amerykańskim dyplomatą Nickiem Laverty
W związku z wizytą, w tym dniu o godz. 14.00 w sali Rady Wydziału WNEIZ US odbędzie się spotkanie dla studentów, którego celem jest promocja programu wymiany kulturowej. Pan Nick Laverty udzieli godzinnej prelekcji na temat możliwości wyjazdów wakacyjnych oraz studiowania w USA.

Spotkanie ma charakter otwarty, w związku z czym, wszystkich zainteresowanych studentów zachęcamy do uczestnictwa. Prezentacja przygotowana przez Pana Laverty'ego odbędzie się w j. angielskim, natomiast Pan Laverty posługuje się biegle również językiem polskim.  

Nick Laverty, wicekonsul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Nick Laverty jest dyplomatą amerykańskim w randze wicekonsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Posiada doktorat z nauk politycznych. Zanim wstąpił do korpusu dyplomatycznego USA, pracował jako wykładowca na prestiżowych amerykańskich uniwersytetach w regionie Nowa Anglia - stany Maine, New Hampshire, Vermont, Massachusetts, Rhode Island i Connecticut. Zawodowo zajmował się także wykrywaniem międzynarodowych spraw antykorupcyjnych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz