Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
MBA Studenci XIII edycji MBA US zwyciężyli w IV edycji ogólnopolskiej symulacyjnej gry decyzyjnej TEES-6. W rozgrywce pokonali między innymi zespoły reprezentujące Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. To pierwszy taki sukces w historii Programu MBA Uniwersytetu Szczecińskiego. Zobacz List gratulacyjny.

Zwycięzcami tegorocznej rozgrywki zostali słuchacze XIII edycji Programu MBA US w składzie Arkadiusz Burnos (kapitan zespołu), Piotr Cejnóg, Kamila Czarnecka, Krzysztof Kruk oraz Katarzyna Petz. To największy dotychczasowy sukces Programu MBA US, którego słuchacze po raz pierwszy w historii sięgnęli po laury tak prestiżowego konkursu.

Jak podkreślił, wręczając laureatom nagrody Jego Magnificencja prof. dr hab. Roman Niestrój Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, tegoroczna rozgrywka stała na wyjątkowo wysokim poziomie co świadczy przede wszystkim o wiedzy oraz doświadczeniu uczestników.

Zwycięzcy odebrali także gratulacje od władz Uniwersytetu Szczecińskiego. – Cieszymy się, że jesteśmy autorami tak ważnego sukcesu. Miło nam także, że został on doceniony przez władze Uczelni – powiedział kapitan zespołu Arkadiusz Burnos przekazując pamiątkową statuetkę JM Rektorowi US.

Strategiczna Gra Symulacyjna „TEES-6” prowadzona jest przez Krakowską Szkołę Biznesu UEK i w całości odbywa się w środowisku wirtualnym. Pozwala to na wzięcie w niej udziału słuchaczom Programów MBA z całej Polski, co zwiększa atrakcyjność rozgrywki oraz wpływa na integrację środowiska MBA w Polsce.

Zobacz także gra TEES-6 i uczestnicy MBA US.

Jak do nas trafić


mapa wneiz