Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Karierosfera Finał KARIEROSFERY zakończył się sukcesem naszych studentów. W kategorii Zarządzanie Infrastrukturą IT Pan Dariusz Nowak student I roku Informatyki i Ekonometrii zajął III miejsce, zaś Pan Piotr Kalbarczyk student III roku Zarządzania i I roku ZiIP zajął VI miejsce.

Pan Dariusz Nowak, student I roku Informatyki i Ekonometrii, został tegorocznym finalistą konkursu KARIEROSFERA w dziedzinie Zarządzanie Infrastrukturą IT, uzyskał wynik 69 pkt. i tym samym trafił do finałowej 70. najlepszych uczestników z całej Polski (startowało ok. 5 tysięcy kandydatów).
W finale zajął III Miejsce.

Pan Piotr Kalbarczyk student III roku Zarządzania i I roku ZiIP z naszego wydziału - również startował z dziedziny Zarządzanie Infrastrukturą IT i uzyskał 56 pkt.
W finale zajął VI Miejsce.

W sumie w finale znalazło się 3 studentów ze Szczecina. Oprócz wymienionych wcześniej, jest jeszcze Paweł Sołtysiak, student Wydziału Informatyki ZUT. Startował z dziedziny Inżynieria Oprogramowania.

Jak do nas trafić


mapa wneiz