Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Program Metro Services Centrum usług Metro Services PL z siedzibą w Szczecinie w procesie rekrutacji przeprowadzonej w styczniu 2014 r. wyłoniło uczestników Programu Ambasadorskiego.


Łukasz Chojnowski – student III roku I stopnia kierunku Finanse i rachunkowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Prezes Koła Naukowego Rachunkowości „Storno”.

Patrycja Begier – studentka III roku I stopnia kierunku Finanse i rachunkowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Wiceprezes Koła Naukowego Rachunkowości „Storno”.

Agnieszka Łempicka – studentka I roku II stopnia kierunku Ekonomia na Wydziale Ekonomicznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Członek Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości „FIFO”.

Metro Services PL jest profesjonalnym centrum księgowym, zapewniającym najwyższej jakości obsługę finansowo-księgową wewnętrznych klientów koncernu.

Metro Services PL zlokalizowane przy ul. Ku Słońcu 67 (Centrum handlowe Ster) rozpoczęło działalność na początku roku 2012. Organizacja dynamicznie się rozwija i będzie sukcesywnie zwiększać zatrudnienie w kolejnych latach działalności.

Program Ambasadorski oparty jest na ścisłej współpracy pomiędzy Metro Services PL a środowiskiem studenckim.

Misją Ambasadora jest przede wszystkim:
• reprezentowanie firmy na swojej uczelni,
• współpraca z Władzami Uczelni, Biurem Karier, organizacjami studenckimi oraz studentami,
• przekazywanie aktualnych informacji odnośnie organizowanych wydarzeń akademickich z udziałem Metro Services,
• promowanie działań Metro Services PL,
• współpraca podczas organizacji targów pracy, spotkań, gościnnych wykładów, itp.

Jak do nas trafić


mapa wneiz