Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
top 500 TransFormation.doc Mgr Małgorzata Zakrzewska, asystent z Katedry Makroekonomii, Instytutu Ekonomii,  znalazła się w gronie laureatów TOP 500, prestiżowego programu TransFormation.doc (edycja 2015) , programu skupionego na poszukiwaniu kandydatów i rozwoju wśród nich umiejętności współpracy biznesu, gospodarki i nauki.


Podczas dwumiesięcznego procesu rekrutacji, ocenianego jako jeden z najbardziej innowacyjnych w Polsce, wyłoniono najlepszych kandydatów.

Nagrodą w konkursie są dwutygodniowe staże zagraniczne na wiodących uniwersytetach świata z tzw. listy szanghajskiej.  Mgr Małgorzata Zakrzewska została zaproszona na staż zagraniczny do Uniwersytetu w Wageningen, Holandia.

Uniwersytet w Wageningen to wiodący Uniwersytet na świecie w naukach społecznych. Znalazł się również w gronie TOP 100 najlepszych uniwersytetów na Świecie. Od lat to również najlepsza jednostka uniwersytecka w Holandii.

Mgr Małgorzata Zakrzewska  zaprasza serdecznie wszystkich studentów zainteresowanych tematyką kapitału społecznego, organizacji pozarządowych oraz rozwojem społeczno-gospodarczym do współpracy.

Jak do nas trafić


mapa wneiz