Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Brydż W Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym reprezentacja Uniwersytetu zdobyła złoty medal w turnieju par (po raz pierwszy!) i II miejsce w klasyfikacji generalnej wśród uniwersytetów. W drużynie US wystąpili m. in. prof. Jacek Batóg i student WNEiZ Radosław Maćczak.


W rywalizacji drużynowej szczecinianie ustąpili w typach uczelni tylko - niepokonanemu od blisko dekady - Uniwersytetowi Warszawskiemu. Natomiast udało się im wyprzedzić mocne drużyny Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Rzeszowskiego czy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Więcej >>>


Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego zwyciężyła w Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w sezonie 2016/2017 w brydżu sportowym.

Skład Uniwersytetu Szczecińskiego:
Jacek Batóg, Marcin Dziembor, Juliusz Engelhardt, Ewa Krok, Radosław Maćczak (student WNEiZ), Kamila Olek, Paweł Stężała, Marek Szajduk.

Więcej >>>

Jak do nas trafić


mapa wneiz