Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Hanna Bakuniak Studentka III roku kierunku Zarządzanie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US, Hanna Bakuniak, pobiła rekord świata w zimowym pływaniu.


Zwycięstwo odniosła na dystansie kilometra w wodzie o temperaturze poniżej 4 stopni Celsjusza podczas Otwartych Mistrzostw Niemiec w Zimowym Pływaniu (Swimming Aqua Sphere German Open).

W dniach 5-7 stycznia 2018 roku w bawarskiej miejscowości Veitsbronn odbyły się Otwarte Mistrzostwa Niemiec w Zimowym Pływaniu (Swimming Aqua Sphere German Open) organizowane przez International Ice Swimming Association.

Zawody odbywały się na otwartym 50-metrowym basenie. Temperatura wody wynosiła 3,9°C , powietrza ok. 3-5°C, padał też przelotny deszcz, a zmaganiom towarzyszyły silne podmuchy wiatru. Studentka US kilometrowy dystans przepłynęła w rekordowym czasie: 13:05,73, pokonując dotychczasową mistrzynię, Julię Wittig z Niemiec.

bakuniak 2018

Jak do nas trafić


mapa wneiz