Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Oferta Instytutu Rachunkowości

Lp. Temat współpracy Osoba do kontaktów Tel. kontaktowy e-mail
1. Opiniowanie transakcji biznesowych w zakresie skutków podatkowych. Prof. zw dr hab. Jolanta Iwin-Garzyńska   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Analiza kosztu kapitału zewnętrznego (długu) z uwzględnieniem podatków Prof. zw dr hab. Jolanta Iwin-Garzyńska   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Potencjał kapitału amortyzacyjnego i optymalizacja amortyzacji Prof. zw dr hab. Jolanta Iwin-Garzyńska   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Optymalizacja podatkowa W przedsiębiorstwie Dr hab. Adam Adamczyk   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Optymalizacja przepływów podatkowych w podatku od towarów i usług Dr hab. Adam Adamczyk   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Planowanie podatkowe w przedsiębiorstwie Dr hab. Adam Adamczyk   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zrealizowane prace

Prof. zw. dr hab. Jolanta Iwin-Garzyńska, doradca podatkowy od 2005: Opinie podatkowe i finansowe na rzecz m.in. READGENE SA, Dom Lekarki SA, ZCH Police SA

opracowanie
„Koncepcja budżetowania podatkowego na przykładzie Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police" S.A." z dr hab. A. Adamczykiem 2013

Jak do nas trafić


mapa wneiz