Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
prof. Eggert W dniu 25.03.2015 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania odbyła się uroczystość oficjalnego pożegnania Profesora Rolfa Eggerta.

Profesor Rolf Eggert był burmistrzem Wismaru, pracownikiem Szkoły Wyższej w Wismarze, Prezydentem Deutsche Bundesbanku w Hamburgu, Szlezwik-Holsztynie i Meklemburgii Pomorze Przednie oraz ministrem Sprawiedliwości landu Meklemburgii Pomorze Przednie w rządzie Berndta Seite i ministrem Gospodarki landu Meklemburgii Pomorze Przednie w rządzie Haralda Ringstorffa.

Profesor Rolf Eggert od wielu lat współpracował z Uniwersytetem Szczecińskim, prowadząc zajęcia z „Ekonomiki i organizacji przedsiębiorstw” oraz z „Marketingu” dla studentów Dwunarodowych Polsko-Niemieckich Studiów „Informatyki gospodarczej” na naszym Wydziale. Chociaż w tym roku Profesor Eggert kończy dydaktyczną współpracę z Wydziałem, to będzie ona kontynuowana w przyszłości w zakresie realizowanych projektów naukowych.”

eggert

Jak do nas trafić


mapa wneiz