Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Poznań Summer School in Heterodox Economics Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu informuje o wolnych miejscach w Szkole Letniej pt. Poznań Summer School in Heterodox Economics odbywającej się w dniach 29.09-03.10.2017 r. pdfWięcej
Obrona dr W dniu 26.06.2017 r. o godz. 10.30 w sali 126 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej

Letnie praktyki badawcze Już po raz trzynasty organizowane są Letnie Praktyki Badawcze dla studentów i doktorantów - interdyscyplinarne wakacyjne warsztaty wykorzystujące badania naukowe i matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.

hochschule_osnabruck Hochschule Osnabrück organizuje w dniach 9-22.07.2017 r. szkołę letnią dla studentów pn. Summer University Lingen. Szczegóły >>>
Koncert Chóru US W dniu 23 czerwca 2017 r. o godz. 20.00 w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba w Szczecinie odbędzie się Letni Koncert Uniwersytecki, poczas którego wystąpi Chór Uniwersytetu Szczecińskiego.

ABK US Kończysz studia I lub II stopnia? Zaplanuj swoją ścieżkę zawodową i edukacyjną wspólnie z doradcą zawodowym w oparciu o rewelacyjne (i darmowe) badanie kompetencji zawodowych.

Centrum Pieniądza NBP Narodowy Bank Polski zaprasza do odwiedzenia Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie. Centrum jest nowoczesnym ośrodkiem popularyzującym wiedzę na temat ekonomii i historii pieniądza.

Pomoc psychologiczna dla studentów i pracowników Na naszej Uczelni działa PUNKT POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, w której to bezpłatnie studenci i pracownicy mogą korzystać z pomocy i wsparcia naszych psychoterapeutów.

jeremie Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą programu „Pożyczka Globalna dla Przedsiębiorczości Akademickiej” w ramach Inicjatywy Jeremie. Projekt kierowany jest do mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez: pracowników naukowych, studentów (studia dzienne, zaoczne), absolwentów (48 miesięcy), doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych.

logo WNEiZ US 19 grudnia 2016 r. Prezydium Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów Naukowych zatwierdziło uchwałę sekcji ekonomicznej Centralnej Komisji o nadaniu Wydziałowi Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US pełnych uprawnień akademickich w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Jak do nas trafić


mapa wneiz