Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

FinSem Serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych i uczestników studiów doktoranckich na kolejne  seminarium naukowe FinSem WNEiZ, które odbędzie się 21.12 (czwartek) o godz. 12.00 , sala 202 MBA.

Konkurs 'Zdrowy student' Zachęcamy studentów I i II stopnia Uniwersytetu Szczecińskiego do wzięcia udziału w Projekcie ”ZDROWI STUDENCI 2018” w ramach Konkursu „Małe granty dla zrównoważonego rozwoju”. Projekt finansowany jest przez Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA. .

logo Koło Analiz Gospodarczych Koło Naukowe Analiz Gospodarczych organizuje szkolenie dla studentów WNEiZ US nt. Zastosowania programu Excel w analizach programów gospodarczych. Szkolenie odbędzie się 11.01.2018 r. (czwartek) o godz. 14.30.  pdf Szczegóły
Akcja mikolajkowa W dniu 05.12., tuż przed Mikołajkami, studenci z 1,2 roku Ekonomii i 1 roku Zarządzania wzięli udział w akcji mikołajkowej dla ubogich i niepełnosprawnych dzieci.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę”, umożliwiającego badanie własnego charakteru oraz zaprojektowanie przyszłości zawodowej.

Marketing i rynek W ostatnim numerze czasopisma Marketing i Rynek (11/2017) zostały opublikowane artykuły wieńczące ogólnopolską konferencję „Społeczna odpowiedzialność biznesu - perspektywa zarządzania i ekonomii”, zorganizowaną przez pracowników Katedry Zarządzania Kapitałem Ludzkim WNEiZ US.

logo WNEiZ US Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Zarządzanie Wartością Przedsiębiorstwa 2018”, która odbędzie się w dniu 17.05.2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

logo Koło Analiz Gospodarczych Koło Naukowe Analiz Gospodarczych ogłasza zbiórkę dla schroniska bezdomnych zwierząt w Dobrej Szczecińskiej. pdf Szczegóły akcji
Brydż Zapraszamy na zajęcia sekcji brydżowej. Spotkania  odbywają się  w środy o godz. 17 w sali 06. Więcej >>>
PARP Studium MBA US należy do ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki środkom europejskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego możliwe jest dofinansowanie studiów podyplomowych MBA US.

Jak do nas trafić


mapa wneiz