Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

konserwacja Zaplanowana na 23 oraz 24 maja 2018 r. w godzinach popołudniowych (16-22) konieczna modernizacja i instalacji nowych urządzeń Firewall zabezpieczających Uczelnianą Sieć Komputerową (USK) w głównej serwerowni US, została przeniesiona. W związku z tym, w dniach 30.05.2018 r. oraz 01.06.2018 r. w godzinach popołudniowych i wieczornych (16-23) nastąpią przerwy w dostępie do sieci Internet we wszystkich obiektach podłączonych do USK oraz w dostępie do centralnych systemów informatycznych uczelni wraz z połączeniami VPN (w tym: Egeria Edukacja, e-Dziekanat, e-Rekrutacja etc.). Liczymy na Państwa zrozumienie, a za zaistniałe niedogodności przepraszamy! Uczelniane Centrum Informatyczne
FinSem Serdecznie zapraszamy pracowników i doktorantów na kolejne seminarium naukowe FinSem w dniu 25.05 o godz.10.00 sala 203 MBA.

teccom logo W dniu 25 maja 2018 r. (piątek) w godz. 10-14.40 w sali Rady Wydziału odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pn. "Technical Communication for Academic Study and Business", z udziałem profesorów z Niemiec (m.in. prof. Sissi Closs). Konferencja będzie prowadzona w j. angielskim. pdf Ulotka ...pdf Program
Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę” dla studentów ostatnich lat studiów I i II stopnia.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier US zaprasza do udziału w płatnych stażach w ramach projektów „Staże szansą na praktyczne kompetencje w zarządzaniu procesowym” oraz „Staże szansą na praktyczne kompetencje w kreowaniu procesów biznesowych przy wykorzystaniu Design Thinking”.

zus W ramach realizowanej współpracy między US a ZUS (oddział w Szczecinie) Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił wystawę "Rzeczpospolita ubezpieczonych. Historia ubezpieczeń społecznych w Polsce". Wystawa będzie się odbywała w dniach 15-25.05.2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie (parter nowego budynku).

sgb grupa bankowa Portal 'Nowoczesne Zarządzanie Biznesem' oraz Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB ogłaszają konkurs dla studentów na najlepszy artykuł nt. bankowości spółdzielczej.

IAI PHP CAMP Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne warsztaty programowania w ramach IAI PHP CAMP. IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.

index investment challenge Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów do udziału w konkursie: Index Investment Challenge.

Letnie praktyki badawcze 2018 Już po raz czternasty organizowane są Letnie Praktyki Badawcze dla studentów i doktorantów - interdyscyplinarne wakacyjne warsztaty wykorzystujące badania naukowe i matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz