Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

konserwacja W dniu 24 października 2018 roku (środa),  w związku z pracami systemowymi, od godz. 14:30 nastąpi przerwa w pracy systemów Egeria Edukacja oraz Egeria Finansowo-Kadrowa. Przepraszamy za utrudnienia. Uczelniane Centrum Informatyczne
Kolo Makroekonomii Akademickie Koło Naukowe Makroekonomii oraz firma MACROBOND serdecznie zapraszają wszystkich studentów na wykład pt. "Wybrane problemy gospodarki światowej" połączone ze spotkaniem informacyjnym dotyczącym działalności firmy MACROBOND.

Kolo Makroekonomii Akademickie Koło Naukowe Makroekonomii serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się 25.10.2018 r. (czwartek) godz. 12 pok.428.

Młodzieżowy Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński rozpoczął realizację innowacyjnego projektu pt. Zbuduj przyszłą karierę już dziś, dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem projektu koordynowanego przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania jest podniesienie kompetencji młodzieży w wieku 13-15 lat, poprzez realizację wysokiej jakości intensywnych szkoleń dydaktycznych.

santander univUWAGA PRACOWNICY I STUDENCI !!!
Na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w roku akad.  2018/19 ruszył PROJEKT „INNOWACYJNI 2018/19” realizowany przy współpracy z SANTANDER UNIVERSIDADES.

Erasmus Plus Drodzy Studenci, UWAGA: KWALIFIKACJA DODATKOWA ERASMUS+ Osoby zainteresowane wyjazdami stypendialnymi w programie ERASMUS+: kraje programu na studia (semestr letni) oraz na praktyki w r.a. 2018/2019, mają dodatkową (ostatnią!) szansę na przystąpienie do kwalifikacji, która trwa do 31 października na stronie DreamApply
Uniwersytet Szczeciński oraz Miasto Szczecin zapraszają na nowy cykl wykładów otwartych, których ideą jest przybliżenie szerokiej publiczności najciekawszych zagadnień ze świata nauki. Gościć będziemy wyjątkowe osoby, które zachęcą nas do dyskusji nad wszystkim, co pozostaje często tajemnicze lub ledwo dostrzegalne, a jednocześnie żywo obecne w naszym życiu. Miasto Szczecin jest partnerem współfinansującym spotkania.
Erasmus Plus Miło nam poinformować, że na semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019 odnotowano rekordową liczbę aplikacji studenckich w ramach programu Erasmus+. WNEiZ US wybrało ponad 60 studentów z 15 uniwersytetów europejskich, z takich państw jak: Hiszpania, Włochy, Rumunia, Turcja i Portugalia.

Brydż Zapraszamy na spotkanie organizacyjne sekcji brydżowej AZS US w środę o godz. 17 w sali 06. Mile widziane są osoby, które chcą się nauczyć od podstaw zasad brydża sportowego.
Kolo AG Zapraszamy do Koła Analiz Gospodarczych osoby zainteresowane rozwijaniem swoich pasji naukowych, społecznych i organizacyjnych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz